Vi använder cookies
Denna webbplats använder olika typer av cookies. Cookies är små textfiler som kan användas av webbplatser för att göra besökarens upplevelse enkel och effektiv. Lagen säger att vi får lagra cookies på din enhet om det är absolut nödvändigt för att använda webbplatsen. För övriga ändamål krävs självklart ditt medgivande.
Googles sekretesspolicyÄndra inställningar
0143-752 00
HEM › VARUMÄRKEN › Doxa › Sub 300 › DOXA SUB 300T Sharkhunter 42.5mm
GRATIS JUSTERING AV ARMBAND
(Värde från 200kr)
FÖRSÄKRAD FRAKT
FRI FRAKT ÖVER 1000 KR
12 MÅN GRATIS FÖRSÄKRING
(till ett värde av 688 kr)
| Varumärke | Doxa | |
| Kollektion | Sub 300 | |
| Typ av klocka | Herrklocka | |
| Stil | Dykarklockor | |
| Garanti | 2 år | |
| Design | ||
| Index | Streck | |
| Färg på urtavla | Svart | |
| Boett material | Rostfritt stål | |
| Form på boett | Rund | |
| Färg på boett | Silver | |
| Armband material | Gummi | |
| Armband färg | Svart | |
| Urverk | ||
| Urverk | Automatiskt | |
| Storlek | ||
| Diameter | 42.5 mm | |
| Höjd | 44.5 mm | |
| Tjocklek | 13.5 mm | |
| Bredd på armband | 20 mm | |
| Egenskaper | ||
| Vattentät | Ja | |
| Vattenskydd | 100 ATM / 1000 m | |
| Glas material | Safir | |
| Lysmassa | Super-LumiNova | |
| Funktioner | ||
| Datum | Ja | |
| Märke | Doxa |
| Typ av klocka | Herrklocka |
| Stil | Dykarklockor |
| Garanti | 2 år |
| Index | Streck |
| Färg på urtavla | Svart |
| Boett material | Rostfritt stål |
| Form på boett | Rund |
| Färg på boett | Silver |
| Armband material | Gummi |
| Armband färg | Svart |
| Urverk | Automatiskt |
| Diameter | 42.5 mm |
| Höjd | 44.5 mm |
| Tjocklek | 13.5 mm |
| Bredd på armband | 20 mm |
| Vattentät | Ja |
| Vattenskydd | 100 ATM / 1000 m |
| Glas material | Safir |
| Lysmassa | Super-LumiNova |
| Datum | Ja |
Kunskap, passion, engagemang, generös garanti på klockor och en alldeles gratis allriskförsäkring i 12 månader som inte går av för hackor.
Behöver du justera armbandet är det också gratis i alla Klockmasterbutiker. Klockmaster har funnits sedan 1972 på den Svenska marknaden!

Kontaktuppgifter
Telefonväxel
0143-752 00
E-post
hej@watchmarket.com
Du kan också kontakta oss via chattknappen.
Hitta till oss
Öppettider
Vi svarar snabbt under helgfria vardagar
kl. 09.00 - 16.30.